Prací gel s marseillským mýdlem 1,5L

Neohodnoceno

Tekutý prací prostředek s marseillským mýdlem na praní všech druhů prádla včetně jemného dětského a vlny. Je šetrný k pokožce a obsahuje palmový a kokosový olej. Česká kvalita a nová formule výroby. Tekutý prací prostředek s aplikačním uzávěrem odstraňuje skvrny již při prvním praní a umožňuje také přesné dávkování pracího prostředku pomocí uzávěru.

70 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 4810
Prací gel s marseillským mýdlem 1,5L
Neohodnoceno
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Tekutý prací prostředek s  marseillským mýdlem na praní všech druhů prádla včetně jemného, dětského a vlny. Díky nové formuli výroby tekutý prací prostředek odstraňuje skvrny již při prvním praní a zachovává přirozené vlastnosti tkanin.

Bezpečnostní varování: Tekutý prací prostředek způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud přetrvává podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití: Pokud se necítíte dobře, volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku.

Složení: Aniontové povrchově aktivní látky 15-30%, neiontové povrchově aktivní látky <5%, pomocné látky, 2-bromo- 2-nitropropane-1,3-diol,,parfum, linalool, limonene.

Obsah: 1500 ml

Vyrobeno v České republice